מערכות בקרה ואוטומציה

סל פתרונות העונה לכלל הצרכים של הלקוחות בנושא מערכות בקרה ואוטומציה

יצירת קשר

תכנון מוקדם

הצלחתו של הפרויקט מובטחת בתכנון מוקדם והגדרה נכונה של הצרכים. יחד עם הלקוח, נגדיר במדויק את הצרכים של מערכת הבקרה בכדי שתבטיח מענה מושלם לדרשות המערכת

שדרוג מערכות

לעיתים נדרש לשדרג מערכות קיימות בגלל התיישנות טכנולוגית או שינויים בצרכים. על פי דרישות הלקוח, נציג פתרונות אפשריים לשינוי מערכת הבקרה הקיימת, כך שתשודרג בהתאם ותענה על צרכיו בשנים הבאות

תחזוקה בגמר הפרויקט

אנו מאמינים, כי הבחירה של הלקוח בספק השרותים שלו, תתן עדיפות למי שידע לתמוך במערכות בגמר הפרויקט. על כן, ההתחייבות שלנו היא להיות תמיד במקום ובזמן שהלקוח צריך בכדי לתת לו ביטחון שהוא לא לבד

הפתרונות שלנו

בקרים מתוכנתים (PLC)

עולם מערכות הבקרה הוא מכלול רחב של טכנולוגיות המשמשות את האינטגרטור בפיתוח הפתרון הנדרש לצרכי הלקוח. הבקרים המתוכנתים משתפרים ומפותחים בקצב גבוה, ויכולתם ליישם לוגיקות מורכבות משתפרת במהירות גבוהה. הבקר המתוכנת הוא ליבה של מערכת הבקרה ותפקידו להריץ את תוכנית הלוגיקה של המתקן או המכונה. קיימים יצרנים רבים של בקרים מתוכנתים. חלקם מתקדם יותר וחלקם פחות. חלקם מיועדים להשתלבות במערכות מורכבות מאד וחלקם למערכות פשוטות יותר. אנו בניבקונטרול, מתמידים בלימוד והשתלמות בטכנולוגיות המועדכנות ביותר מתוך כוונה להרחיב את מגוון הפתרונות שנוכל לספק. הנסיון הרב שלנו, מאפשר לנו ליישם מערכות עם מגוון רחב של ייצרני בקרים מתוכנתים. לעיתים לפי בחירה שלנו ולעיתים לפי הגדרות הלקוח. עם השנים, ובהתאם למגמת התעשייה, התמקדנו יותר בפתרונות המוצעים על ידי חברת Siemens. פתרונותיה הם מהמתקדמים בעולם ומתוך השקפתם לספק פתרונות רחבים מעבר לאספקת מוצרים, לרוב אנו מצליחים למצוא את כלל הפתרון ליישום הנדרש עם מוצריה של חברת Siemens.

רובוטים לתעשייה

עולם הרובוטים בתעשייה, תופס מקום משמעותי כמעט בכל מערך ייצור. הרובוטים משתלבים בכל מערך בו ניתן לשפר, לדייק ולזרז את תהליכי הייצור וההרכבה במפעל. ברוב המקרים, הם אינם באים "להחליף" את עובדי הייצור אלא לעזור להם ולפנות את זמנם לתפעל מספר רב יותר של מתקנים. מגןןם היישומים בהם משולבים הרובוים הוא עצום וכולל שינוע של פריטים, הרכבה, משטוח, איפול מקומי בפריטים בקו, סידור ומיון מוצרים, ריתוך, צביעה ועוד קשת רכבה של פתרונות.
הנסיון שצברנו בתחום הוא במגוון תעשיות ויישומים הכוללים צביעה, השמה (Pick and Place), משטוח, סידור ומוצרים ועוד. את רוב היישומים ביצענו בעזרת רובוטים המיוצרים על ידי חברת ABB. מעבר לכתיבת היישום, נספק מנסיונו העשיר עזרה בתכנון היישום. כל פתרונות הרובותיקה כוללים, כמובן, גם את נושא הבטיחות והתשתיות הנוספות הנדרשות ליישום.

בניית לוחות חשמל

כחלק מהפעילות שלנו, ומתוך מטרה להוות מרכז אחד לצרכי הלקוח במסגרת הפרויקט שלו, אני בונים לוחות חשמל עבור מערכות הבקרה במתח נמוך ומתח נמוך מאד. תוכניות החשמל משורטטות על ידי מהנדסי החברה אשר להם נסיון עשיר בתכנון מערכות חשמל.
הציוד המשמש אותנו בייצור הלוחות הוא מהייצרנים המובילים בעולם מתוך הבנה שלאיכות יש יתרון לטווח ארוך.
לוחות החשמל מותקנים בתאר הלקוח על ידי הצוותים שלנו או על ידי הלקוח, לפי בחירתו.

יישומי סקאדה (SCADA)

מקומם של ממשקי המשתמש, הן כמערכת תפעול מקומית והן כמערכת לניטור, ואיסוף מידע, הוא מרכזי כמעט בכל מתקן או מכונה. הנסיון שלנו בפיתוח יישומי סקאדה כולל עשרות רבות של יישומים, חלקם קטנים יותר (מאות בודדות של תגים) וחלקם גדול יותר (עשרות אלפי תגים). הפיתוחים בוצעו על פלאטפורמות של היצרנים המובילים בעולם. חלקם הגדול בסביבת WinCC של חברת Siemens וחלקם בעזרת PcVue Solutions מתוצרת חברת ARC Informatique מצרפת, מוצר אותו אנו מייצגים בארץ.
חלק מהיישומים שסיפקנו, מותאימים לדרישות GMP בסביבת הפארמה לפי דרישות ה- FDA.

מערכות הנע מדויקות - Motion

בחלק גדול מהמכונות משולבים מערכות הנע מדויקות המבוססות על מהועי סרוו (Servo motors). בחלק מהיישומים כל מנוע מופעל באופן עצמאי ובחלק מהיישומים התנועה משולבת על ידי מספר מנועים העובדים באינטרפולציה. נסיוננו כולל עשרות יישומים הכוללים מנועי סרוו, היח מישומים הכולל מנועים בודדים ועד יישומים הכוללים עשרות מנועים במכונה אחת. רוב היישומים שביצענו הוא בעזרת מערכות Motion מתוצרת חברת Siemens וחלקם בעזרת מערכות של ייצרים אחרים.

תכנון, ייעוץ ופיקוח

בזכות הנסיון הרב שנצבר במהלך השנים, נחשפנו ומימשנו יישומים רבים במגוון רחב של תעשיות. החל מתעשיית הפלסטיקה, זכוכית, מתכת, ציוד רפואי, בטון ואספלט, תשתיות מים ושפכים, מתקנים רפואיים, תעשיות הפארמה, המוליכים למחצה ועוד רבים. חלק מהיישומים היו תהליכים וחלקם מערכות אוטומציה. בכל פרויקט שאנו מבצעים, תמיד אנו תורמים ללקוח מנסיוננו בתכנון הפתרון.
בנוסף, אנו מספקים שירותי ייעוץ וליווי לפרויקטים בהם אנו לא מיישמים את מערכת הבקרה, כנציג הלקוח אל מול הספק שמיישם את מערכת הבקרה מהצורך שלו לשמור על האינטרסים שלו ולוודא כי הדרישות שלו מולאו באופן הנדרש.
נשמח להעניק את שירותינו בייעוץ תכנון ופיקוח לפרויקטים שלכם.

קביעת פגישה

מלאו את הפרטים מתחת, ונשתדל לחזור בהקדם

פרטי קשר